UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur+ 5544333
nr 554 4333
Bordsur+
Dekoration 3 del brons/porslin, 1870-tal
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 24 november 2008
4.500 kr
5.500 kr
4.700 kr
4.900 kr
5.100 kr
5.400 kr
ledande budet*